Hakkımızda

Erkan Kilit, 1976 yılında Erdoğan Erkan tarafından kurulmuştur.Üretimimizin başlangıcı Kapı Bareli imalatıdır.Bunun ile birlikte 1985 yılında siz değerli müşterilerimiz tarafından gelen talepler doğrultusundan Kale Kilitin ana bayiliğini alarak toptan hırdavat ve hırdavat malzemeleri olarak menteşe gizli kelepçe imalatınıda bünyemize katarak sizin gibi değerli esnaf dostlarımızla çalışarak yolumuza devam etmekteyiz.

Firmamız genişleyen iç hacmi nedeniyle 2003 yılında Erkan Kilit Hırdavat ve Çelik Kapı Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi ünvanı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Ayrıca 2003 yıldan beri Daf Kilitin Türkiye mümessilliğine devam etmektedir. 2004 yılında ise kasa, seren, pervaz, yangın tavası, özel büküm saç imalatı başta olmak üzere bunun ile birlikte 2012 yılında ERDOOR olarak çelik kapıda firma patentimizi alarak,çelik kapı imalatı,doğal kaplama kapı, giydirme sistem kapı ve bina giriş kapıları olarak ürün yelpazemizi genişleterek üretime başlamıştır. İmalatımız Güngören Sanayi bölgesinde 2400 m2 kapalı alanda 30 kişilik eğitimli ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ;

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için her geçen gün kendimizi yenilemek, Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Saygılarımla

Erdoğan ERKAN

Erdoğan ERKAN